0
  • -15%
  • -15%

Zestaw N°1 | koral, turmalin, asta

Zestaw pierścionków, w którego skład wchodzą:

- ASTA - kultowy już pierścionek zigzag o unikatowej formie,

- MARET - kamienie turmaliny w kolorach ziemi,

- KORAL - o intensywnej pomarańczowej barwie

254,15 zł
299,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 299,00 zł

Pierścionki dostępne są w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą 24 karatowego złota

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Przydatne informacje:

- spersonalizuj swoje zamówienie - chcesz dostosować swój pierścionek? Lub chcesz aby był wykonany w konkretnym rozmiarze? Napisz do mnie, chętnie spełnię Twoje oczekiwania!

- dbaj o blask biżuterii - przygotowałam wskazówki, jak utrzymać biżuterię w doskonałym stanie

- czas realizacji - pierścionki elastyczne wysyłamy w przeciągu 4-5 dni. Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem napisz do mnie.

Każdy egzemplarz biżuterii jest tworzony ręcznie, specjalnie dla Ciebie! Dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych.

Biżuteria tworzona ręcznie wymaga czasu i zaangażowania, aby powstał wyjątkowy i niepowtarzalny produkt

Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem lub zależy Ci na szybkiej dostawie napisz do mnie postaram się pomóc.

Srebro to piękny, ale delikatny metal, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój blask. Oto kilka prostych wskazówek, jak dbać o biżuterię hellomeg, aby zachwycała blaskiem przez długie lata:

Po pierwsze, ochrona przed wodą: unikaj kontaktu biżuterii z wodą. Zdejmij ją przed kąpielą, korzystaniem z basenu czy wizytą w saunie. Woda, zwłaszcza chlorowana lub słona, może powodować matowienie, odbarwienia, a nawet uszkodzenia biżuterii.

Po drugie, ostrożność z kosmetykami: staraj się nie używać perfum oraz innych kosmetyków bezpośrednio na biżuterie. Unikaj jej kontaktu z chemikaliami na przykład podczas prac domowych.

Po trzecie, komfort podczas snu i ćwiczeń: zdejmuj biżuterię do spania i podczas ćwiczeń. Tarcie o poduszkę lub ubranie podczas snu może powodować zarysowania i uszkodzenia biżuterii. Z kolei pot i detergenty z ubrań sportowych mogą przyspieszać matowienie i utratę blasku.

Po czwarte, odpowiednie przechowywanie: przechowuj biżuterię w suchym i najlepiej ciemnym miejscu. Możesz wykorzystać opakowanie helloMEG, które zapewnia idealne warunki do przechowywania biżuterii.

Pamiętaj: Srebro to naturalny metal, który z czasem może ciemnieć. Jest to normalny proces, podobnie jak ścieranie się złotej warstwy z biżuterii złoconej. Oba te procesy można spowolnić, dbając o biżuterię zgodnie z wyżej wymienionymi wskazówkami. A jeśli chciałabyś przywrócić złoty blask swojej biżuterii skontaktuj się ze mną chętnie pomogę!

Zestaw N°1 | koral,...

299,00 zł 254,15 zł