5
  • -15%
  • -15%

Pierścionek ASTA

Inspiracja falą

Zapomnij o sztywności i otwórz się na falę emocji, jaką niesie ze sobą pierścionek ASTA. Inspiracja falą jest tu doskonale widoczna, tworząc organiczny i harmonijny wzór na powierzchni biżuterii. To doskonały sposób na wyrażenie swojej miłości do natury i piękna, które nas otacza.

Czułość na Twoim palcu

Dzięki swojemu delikatnemu designowi, ASTA otula Twój palec niczym delikatna, morska fala. Dzięki niemu poczujesz nie tylko wyjątkową elegancję, ale również subtelne uczucie otulenia i czułości, które tylko piękna biżuteria potrafi zapewnić.

Minimalistyczna klasa - złoto czy srebro?

Czy jesteś fanką złota, czy może bardziej przekonuje Cię srebro? Pierścionek ASTA dostępny jest w obu wariantach, co pozwala Ci dopasować go do swojego indywidualnego gustu i stylu. Niezależnie od wyboru, ASTA zachowa swój minimalistyczny urok.

Tabela rozmiarów
153,00 zł
180,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 180,00 zł

Każdy egzemplarz biżuterii jest tworzony ręcznie, specjalnie dla Ciebie! Dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych.

Biżuteria tworzona ręcznie wymaga czasu i zaangażowania, aby powstał wyjątkowy i niepowtarzalny produkt

Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem lub zależy Ci na szybkiej dostawie napisz do mnie postaram się pomóc.

Szczegóły dotyczące rozmiarów znajdziesz tutaj: tutaj

Dobrze dobrany pierścionek to nie tylko piękna ozdoba, ale również gwarancja komfortu i przyjemności noszenia.

Pierścionki są wykonane ze srebra próby 925, dostępne są w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą złota 24 karatowego o grubości 2 mikronów

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Pierścionki tworzone są przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu.

Wyprodukowano w Polsce.

Srebro to piękny, ale delikatny metal, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój blask. Oto kilka prostych wskazówek, jak dbać o biżuterię hellomeg, aby zachwycała blaskiem przez długie lata:

Po pierwsze, ochrona przed wodą: unikaj kontaktu biżuterii z wodą. Zdejmij ją przed kąpielą, korzystaniem z basenu czy wizytą w saunie. Woda, zwłaszcza chlorowana lub słona, może powodować matowienie, odbarwienia, a nawet uszkodzenia biżuterii.

Po drugie, ostrożność z kosmetykami: staraj się nie używać perfum oraz innych kosmetyków bezpośrednio na biżuterie. Unikaj jej kontaktu z chemikaliami na przykład podczas prac domowych.

Po trzecie, komfort podczas snu i ćwiczeń: zdejmuj biżuterię do spania i podczas ćwiczeń. Tarcie o poduszkę lub ubranie podczas snu może powodować zarysowania i uszkodzenia biżuterii. Z kolei pot i detergenty z ubrań sportowych mogą przyspieszać matowienie i utratę blasku.

Po czwarte, odpowiednie przechowywanie: przechowuj biżuterię w suchym i najlepiej ciemnym miejscu. Możesz wykorzystać opakowanie helloMEG, które zapewnia idealne warunki do przechowywania biżuterii.

Pamiętaj: Srebro to naturalny metal, który z czasem może ciemnieć. Jest to normalny proces, podobnie jak ścieranie się złotej warstwy z biżuterii złoconej. Oba te procesy można spowolnić, dbając o biżuterię zgodnie z wyżej wymienionymi wskazówkami. A jeśli chciałabyś przywrócić złoty blask swojej biżuterii skontaktuj się ze mną chętnie pomogę!

Pierścionek ASTA

180,00 zł 153,00 zł