0
  • -15%
  • -15%
  • Nowa kolekcja

Srebrny naszyjnik ORIGIN

Sercem naszyjnika jest ręcznie wykonana blaszka o nieregularnym, organicznym kształcie. Jej faktura, przypominająca korzenie, nadaje biżuterii naturalny i niepowtarzalny charakter. W centralnej części blaszki osadzona jest delikatna czarna cyrkonia, która dodaje blasku i podkreśla piękno naturalnych form.

Kolekcja ROOTS – piękno zakorzenione w naturze

Z głębi ziemi, z siłą korzeni wyrastają historie, które tworzą naszą tożsamość. To właśnie inspiracją dla kolekcji ROOTS – manifest głębokiego szacunku dla natury i jej potęgi. Minimalistyczna forma skrywa w sobie głęboką symbolikę.Wzorzec korzeni, widoczny na elementach kolekcji, to nie tylko piękny ornament, ale i symbol siły, więzi i stabilności. Przypomina nam o tym, skąd pochodzimy, kim jesteśmy i co nas łączy.

Korzenie łączą nas z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Dają nam siłę do wzrostu i pokonywania wyzwań. Stanowią fundament, na którym budujemy naszą tożsamość. Kolekcja ROOTS to hołd dla natury i jej darów. To zaproszenie do celebrowania piękna otaczającego nas świata i docenienia kruchości życia. To również przypomnienie o tym, że jesteśmy częścią czegoś większego, że wszyscy jesteśmy połączeni niewidzialną nicią.

186,59 zł
219,51 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 219,51 zł

Naszyjnik ma długość 45 cm. Dodatkowo, wyposażony jest w przedłużkę czyli łańcuszek o długości ok 3 cm, pozwalający na jego regulację.

Każda blaszka jest rzeźbiona ręcznie, w związku z tym może się delikatnie różnić od tej przedstawionej na zdjęciu. 

Każdy egzemplarz biżuterii jest tworzony ręcznie, specjalnie dla Ciebie! Dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych.

Biżuteria tworzona ręcznie wymaga czasu i zaangażowania, aby powstał wyjątkowy i niepowtarzalny produkt

Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem lub zależy Ci na szybkiej dostawie napisz do mnie postaram się pomóc.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925.

Naszyjniki tworzone są przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu.

Wyprodukowano w Polsce.

Srebro to piękny, ale delikatny metal, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój blask. Oto kilka prostych wskazówek, jak dbać o biżuterię hellomeg, aby zachwycała blaskiem przez długie lata:

Po pierwsze, ochrona przed wodą: unikaj kontaktu biżuterii z wodą. Zdejmij ją przed kąpielą, korzystaniem z basenu czy wizytą w saunie. Woda, zwłaszcza chlorowana lub słona, może powodować matowienie, odbarwienia, a nawet uszkodzenia biżuterii.

Po drugie, ostrożność z kosmetykami: staraj się nie używać perfum oraz innych kosmetyków bezpośrednio na biżuterie. Unikaj jej kontaktu z chemikaliami na przykład podczas prac domowych.

Po trzecie, komfort podczas snu i ćwiczeń: zdejmuj biżuterię do spania i podczas ćwiczeń. Tarcie o poduszkę lub ubranie podczas snu może powodować zarysowania i uszkodzenia biżuterii. Z kolei pot i detergenty z ubrań sportowych mogą przyspieszać matowienie i utratę blasku.

Po czwarte, odpowiednie przechowywanie: przechowuj biżuterię w suchym i najlepiej ciemnym miejscu. Możesz wykorzystać opakowanie helloMEG, które zapewnia idealne warunki do przechowywania biżuterii.

Pamiętaj: Srebro to naturalny metal, który z czasem może ciemnieć. Jest to normalny proces, podobnie jak ścieranie się złotej warstwy z biżuterii złoconej. Oba te procesy można spowolnić, dbając o biżuterię zgodnie z wyżej wymienionymi wskazówkami. A jeśli chciałabyś przywrócić złoty blask swojej biżuterii skontaktuj się ze mną chętnie pomogę!

Srebrny naszyjnik ORIGIN

219,51 zł 186,59 zł