0
  • -15%
  • -15%
Para nausznic spiralnych w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej i złotej
Trzy srebrne nausznice spiralne ułożone na talerzyku
Para nausznic, spiralna i gładka nałożonych na ucho modelki
Trzy srebrne nausznice spiralne ułożone na talerzyku
Para nausznic, spiralna i gładka nałożonych na ucho modelki

Nausznica MICHÉLE

MICHÉLE to połączenie elegancji i dzikości, które wzbudza zmysły i wywołuje uczucie głębokiego zachwytu. Masywność i forma nausznicy sprawiają, że jest to biżuteria nie tylko do noszenia, ale i do doświadczania w dotyku i spojrzeniu.

Blask srebra lub złota, delikatny i wyjątkowy, odbija się od spiralnych kręgów na nausznicy. To jak promienie księżyca lub zachodzącego słońca, które tworzą mistyczną aurę wokół ciała. Powierzchnia metalu jest niczym delikatny dotyk, który wibruje na skórze, wywołując uczucie wyjątkowości i piękna.

96,75 zł
113,82 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 113,82 zł

Każdy egzemplarz biżuterii jest tworzony ręcznie, specjalnie dla Ciebie! Dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych.

Biżuteria tworzona ręcznie wymaga czasu i zaangażowania, aby powstał wyjątkowy i niepowtarzalny produkt

Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem lub zależy Ci na szybkiej dostawie napisz do mnie postaram się pomóc.

Srebro to piękny, ale delikatny metal, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój blask. Oto kilka prostych wskazówek, jak dbać o biżuterię hellomeg, aby zachwycała blaskiem przez długie lata:

Po pierwsze, ochrona przed wodą: unikaj kontaktu biżuterii z wodą. Zdejmij ją przed kąpielą, korzystaniem z basenu czy wizytą w saunie. Woda, zwłaszcza chlorowana lub słona, może powodować matowienie, odbarwienia, a nawet uszkodzenia biżuterii.

Po drugie, ostrożność z kosmetykami: staraj się nie używać perfum oraz innych kosmetyków bezpośrednio na biżuterie. Unikaj jej kontaktu z chemikaliami na przykład podczas prac domowych.

Po trzecie, komfort podczas snu i ćwiczeń: zdejmuj biżuterię do spania i podczas ćwiczeń. Tarcie o poduszkę lub ubranie podczas snu może powodować zarysowania i uszkodzenia biżuterii. Z kolei pot i detergenty z ubrań sportowych mogą przyspieszać matowienie i utratę blasku.

Po czwarte, odpowiednie przechowywanie: przechowuj biżuterię w suchym i najlepiej ciemnym miejscu. Możesz wykorzystać opakowanie helloMEG, które zapewnia idealne warunki do przechowywania biżuterii.

Pamiętaj: Srebro to naturalny metal, który z czasem może ciemnieć. Jest to normalny proces, podobnie jak ścieranie się złotej warstwy z biżuterii złoconej. Oba te procesy można spowolnić, dbając o biżuterię zgodnie z wyżej wymienionymi wskazówkami. A jeśli chciałabyś przywrócić złoty blask swojej biżuterii skontaktuj się ze mną chętnie pomogę!

Nausznica MICHÉLE

113,82 zł 96,75 zł