0

Nausznica COLETTE

Ta nausznica jest jak subtelny akcent, który dodaje blasku każdej chwili. Jej spiralna forma jest jak subtelna opowieść wpleciona w Twój wygląd, co może wywoływać uczucie spełnienia i satysfakcji. To biżuteria, która dodaje wyrazistości bez konieczności przesadzonego wysiłku.

Jest ona wyrazem Twojego indywidualizmu i kreatywności. Jej nietypowy design przywołuje myśli o kreatywnych rozwiązaniach i odkrywaniu nowych perspektyw.

Noszenie tej nausznicy może wywoływać uczucie pewności siebie i odwagi. Jej obecność na skórze przypomina o Twoim wyjątkowym stylu i gotowości na eksplorację nowych form wyrażenia siebie.

80,49 zł

Nausznica COLETTE dostępna jest w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą złota 24 karatowego

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Kolczyki tworzone są przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu

Przydatne informacje:

- cena dotyczy jednej sztuki

- spersonalizuj swoje zamówienie - napisz do mnie, chętnie spełnię Twoje oczekiwania!

- dbaj o blask biżuterii - przygotowałam wskazówki, jak utrzymać biżuterię w doskonałym stanie

- czas realizacji - nausznice na stanie wysyłam w ciągu 2-3 dni. W przypadku braku, potrzebuję około 4-5 dni na wykonanie wersji srebrnej i około 2 tygodni na wykonanie wersji srebrnej złoconej. Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem napisz do mnie.

Nausznica COLETTE

80,49 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć