0

Naszyjnik INÉZ

INÉZ – klasyka i współczesny design

Ten wyjątkowy naszyjnik łączy w sobie elementy klasyki i współczesnego designu, tworząc efektowną i znaczącą ozdobę. Składa się z delikatnego łańcuszka, wykonanego z kuleczek, które tworzą subtelną i elegancką całość. Każda z kuleczek została starannie wykończona diamentowym szlifem, co nadaje im zdolność odbijania światła dając efekt delikatnego błysku, który przyciąga wzrok i dodaje wyjątkowego uroku.

Centralnym elementem jest zawieszka w postaci antycznej monety. Ta moneta, mająca swoją historię i charakter, dodaje naszyjnikowi głębi i tajemniczości. Jej antyczny wygląd i wyraźne detale tworzą wrażenie, że nosi ona ślady minionych epok.

Naszyjnik z monetą o minimalistycznym designie może być świetnym wyborem dla osób ceniących prostotę i elegancję.

Jeśli lubisz warstwowe zestawienia biżuterii, naszyjnik z monetą o minimalistycznym designie będzie doskonałym elementem do takich kombinacji.

180,00 zł
Brutto

Naszyjnik INÉZ dostępny jest w dwóch wersjach:

- złoconej, warstwą 24 karatowego złota

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Każdy naszyjnik hellomeg posiada przedłużkę, łańcuszek o długości około 3 cm, który pozwala na łatwe zapięcie i regulacje długości naszyjnika

Przydatne informacje:

- przygotowałam parę wskazówek jak dbać o biżuterię, aby jak najdłużej zachowała swój blask - wskazówki

- jeśli naszyjnik jest na stanie - wyślę go w przeciągu 2-3 dni, jeśli nie, potrzebuje około 3-4 dni na wykonanie wersji srebrnej i około 2 tygodni na wykonanie wersji srebrnej złoconej