2
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Naszyjnik SOLAR

Wyjątkowy Naszyjnik dla Wyjątkowej Kobiety

Naszyjnik SOLAR został stworzony dla kobiety takiej jak Ty – pełnej wyjątkowości i tajemniczej siły. To niezwykła biżuteria, która łączy w sobie mistyczną opowieść słońca i księżyca na delikatnym łańcuszku, tworząc hipnotyzujące kontrasty pełne piękna, wspomnień i symboliki.

Harmonijny Taniec Słońca i Księżyca

Centralnym punktem naszyjnika jest wisior w kształcie słońca i księżyca, splatających się w harmonijnym tańcu. Słońce symbolizuje siłę, energię i światło, które ogarnia nasze życie, stanowiąc jednocześnie alegorię nowego początku i nadziei. Księżyc reprezentuje tajemniczość, intuicję i cykliczność natury, z jego fazowymi zmianami symbolizującymi odrodzenie i przemiany w życiu.

Piękno i Symbolika w Jednym

Naszyjnik SOLAR jest nie tylko pięknym dodatkiem, ale także nosi ze sobą głębokie znaczenie emocjonalne. To wspomnienie o siłach natury, które wpływają na nasze życie, a jednocześnie symbolika, która przypomina nam o naszej własnej wewnętrznej mocy i możliwościach.

Idealny Prezent

Naszyjnik SOLAR to również doskonały prezent dla bliskiej osoby. Niezależnie od okazji - urodzin, Świąt czy mikołajek – ten naszyjnik zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

186,99 zł
Obecnie brak na stanie

Naszyjnik SOLAR dostępny jest w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą 24 karatowego złota

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Naszyjnik ma długość 42 cm. Dodatkowo, wyposażony jest w przedłużkę czyli łańcuszek o długości ok 3 cm, pozwalający na jego regulację.

Przydatne informacje:

- spersonalizuj swoje zamówienie - chcesz dostosować swój naszyjnik? Napisz do mnie, chętnie spełnię Twoje oczekiwania!

- dbaj o blask biżuterii - przygotowałam wskazówki, jak utrzymać biżuterię w doskonałym stanie

- czas realizacji - naszyjniki na stanie wysyłamy w ciągu 2-3 dni. W przypadku braku, potrzebujemy około 4-5 dni na wykonanie wersji srebrnej i około 2 tygodni na wykonanie wersji srebrnej złoconej. Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem napisz do mnie.

Naszyjnik SOLAR

186,99 zł