1

Kolczyki ANAÏS

Wyjątkowy design w formie geometrycznej litery "V" przyciąga uwagę, jednocześnie zachowując subtelność i elegancję.

Kiedy nosisz te kolczyki, możesz poczuć się jak nosicielka swojego własnego symbolu. Litery "V" mogą symbolizować wiele rzeczy - od zwycięstwa i siły do równowagi i otwartości. To biżuteria, która jest nie tylko ozdobą, lecz również wyrazem Twojego charakteru i przekonań.

Ich minimalistyczny design sprawia, że są idealne na co dzień. Dodają odrobinę nowoczesnego szyku każdej stylizacji, niezależnie od okazji. Są eleganckie, ale równocześnie niezwykle uniwersalne.

Te kolczyki są jak Twoje osobiste motto, które towarzyszy Ci każdego dnia. Ich noszenie może wywoływać uczucie silnej tożsamości i przypominać o Twoich celach i marzeniach. Kiedy założysz te kolczyki, poczujesz się nie tylko piękna, ale również wyjątkowa. To biżuteria, która dodaje odwagi w wyrażaniu siebie i wnoszenia swojego indywidualnego znaku do świata.

130,08 zł

Kolczyki ANAÏS dostępne są w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą złota 24 karatowego

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Kolczyki tworzone są przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu

Przydatne informacje:

- spersonalizuj swoje zamówienie - napisz do mnie, chętnie spełnię Twoje oczekiwania!

- dbaj o blask biżuterii - przygotowałam wskazówki, jak utrzymać biżuterię w doskonałym stanie

- czas realizacji - kolczyki na stanie wysyłam w ciągu 2-3 dni. W przypadku braku, potrzebuję około 4-5 dni na wykonanie wersji srebrnej i około 2 tygodni na wykonanie wersji srebrnej złoconej. Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem napisz do mnie.

Kolczyki ANAÏS

130,08 zł