1
  • -15%
  • -15%

ASTA hoops - kolczyki z motywem fali

Podążając za falami natury, te urocze kolczyki w kształcie kół emanują swobodą i lekkością. Ich falowana forma nawiązuje do uroku pierścionka ASTA z tego samego motywu, tworząc harmonijną całość.

Dzięki swojej uniwersalności, kolczyki świetnie komponują się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i w trakcie wyjątkowych okazji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję srebrną czy złoconą, te wyjątkowe ozdoby stanowią pewny sposób wyrażenia swojej kobiecości w sposób zarówno subtelny, jak i gustowny.

178,50 zł
210,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 210,00 zł

Każdy egzemplarz biżuterii jest tworzony ręcznie, specjalnie dla Ciebie! Dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych.

Biżuteria tworzona ręcznie wymaga czasu i zaangażowania, aby powstał wyjątkowy i niepowtarzalny produkt

Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem lub zależy Ci na szybkiej dostawie napisz do mnie postaram się pomóc.

Kolczyki są wykonane ze srebra próby 925, dostępne są w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą złota 24 karatowego o grubości 1 mikrona

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Kolczyki tworzone są przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu.

Wyprodukowano w Polsce.

Srebro to piękny, ale delikatny metal, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój blask. Oto kilka prostych wskazówek, jak dbać o biżuterię hellomeg, aby zachwycała blaskiem przez długie lata:

Po pierwsze, ochrona przed wodą: unikaj kontaktu biżuterii z wodą. Zdejmij ją przed kąpielą, korzystaniem z basenu czy wizytą w saunie. Woda, zwłaszcza chlorowana lub słona, może powodować matowienie, odbarwienia, a nawet uszkodzenia biżuterii.

Po drugie, ostrożność z kosmetykami: staraj się nie używać perfum oraz innych kosmetyków bezpośrednio na biżuterie. Unikaj jej kontaktu z chemikaliami na przykład podczas prac domowych.

Po trzecie, komfort podczas snu i ćwiczeń: zdejmuj biżuterię do spania i podczas ćwiczeń. Tarcie o poduszkę lub ubranie podczas snu może powodować zarysowania i uszkodzenia biżuterii. Z kolei pot i detergenty z ubrań sportowych mogą przyspieszać matowienie i utratę blasku.

Po czwarte, odpowiednie przechowywanie: przechowuj biżuterię w suchym i najlepiej ciemnym miejscu. Możesz wykorzystać opakowanie helloMEG, które zapewnia idealne warunki do przechowywania biżuterii.

Pamiętaj: Srebro to naturalny metal, który z czasem może ciemnieć. Jest to normalny proces, podobnie jak ścieranie się złotej warstwy z biżuterii złoconej. Oba te procesy można spowolnić, dbając o biżuterię zgodnie z wyżej wymienionymi wskazówkami. A jeśli chciałabyś przywrócić złoty blask swojej biżuterii skontaktuj się ze mną chętnie pomogę!