1

Pierścionek LILIT

Trzy kuleczki, trzy opowieści

Jeśli cenisz sobie czysty design i unikalny styl, ten pierścionek z pewnością Cię zachwyci. Trzy kuleczki na minimalistycznej obrączce to połączenie prostoty i elegancji, które pasuje doskonale zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Blask, który przyciąga

Każda z trzech kuleczek opowiada swoją historię. Pierwsza symbolizuje Twoją przeszłość, druga - teraźniejszość, a trzecia - przyszłość. Nosząc ten pierścionek, możesz celebrować swoje życiowe doświadczenia, teraźniejszość i marzenia o przyszłości.

Dopasowany do każdej chwili

LILIT doskonale komponuje się z codziennymi stylizacjami, dodając im elegancji i blasku. Noś go na spotkania z przyjaciółmi, do pracy, na romantyczną kolację czy specjalną okazję - zawsze wyglądasz uroczo.

Tabela rozmiarów
154,47 zł

Pierścionek LILIT dostępny jest w dwóch wersjach:

- złoconej warstwą złota 24 karatowego

- srebrnej, polerowanej na wysoki połysk

Pierścionki tworzone są ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych, co za tym idzie, każdy egzemplarz jest unikatowy i może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu

Przydatne informacje:

- spersonalizuj swoje zamówienie - napisz do mnie, chętnie spełnię Twoje oczekiwania!

- dbaj o blask biżuterii - przygotowałam wskazówki, jak utrzymać biżuterię w doskonałym stanie

- czas realizacji - pierścionki na stanie wysyłam w ciągu 2-3 dni. W przypadku braku, potrzebuję około 4-5 dni na wykonanie wersji srebrnej i około 2 tygodni na wykonanie wersji srebrnej złoconej. Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji przed zamówieniem napisz do mnie.

Pierścionek LILIT

154,47 zł