Bezpieczne transakcje

Sklep internetowy hellomeg.pl jest chroniony certyfikatami SSL.

Certyfikaty SSL są narzędziem stworzonym do ochrony witryn internetowych, stosowanym także do zapewnienia poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Podstawową funkcją certyfikatów SSL jest ochrona internautów przed: kasowaniem danych; kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi; fałszowaniem danych; przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych oraz całych systemach firm, organizacji i instytucji; kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu.
Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z serwisem.

Jak rozpoznać, że witryna jest bezpieczna oraz chroniona przez certyfikat SSL? W adresie witryny w wyrazie "http" pojawi się s, będzie więc "https" oraz symbol kłódki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć